Про нас

Life Decor – сучасний український виробник та інтернет-магазин ювелірних виробів, декору та предметів інтер’єру. У нас представлені оригінальні речі для сучасних людей, що мають смак та почуття стилю. В своїх роботах ми використовуємо декоративний інтер’єрний бетон в поєднанні з різними матеріалами (дерево, скло, декоративна епоксидна смола тощо). Для ювелірних виробів використовуємо ювелірний бетон з виключно срібною фурнітурою.

Ми – молодий та амбітний бренд, що активно впроваджує і розвиває в Україні ідею використання бетону не тільки в офісних приміщеннях, а й в декорі дому. Цей, здавалось би, простий та холодний матеріал чудово доповнює інтер’єри, гармонує з будь-якою задумкою стилю (не тільки лофт, індастріал, мінімалізм, скандинавський, як це прийнято вважати). А сережки, каблучки та підвіски з бетону виглядають просто неймовірно та особливо!

Ми постійно експериментуємо, оновлюємо асортимент і доповнюємо його новими цікавими речами. При цьому наша продукція завжди відповідає одразу кільком критеріям:

  1. Якість, надійність та довговічність. Спеціальна технологія виробництва декоративного бетону дозволяє досягти високих механічних властивостей продукції і підвищеної стійкості до пошкоджень.
  2. Естетичність та сучасність. Ми постійно слідкуємо за трендами в світі інтер’єрів і використовуємо тільки найкращі та найбільш практичні, на наш смак, ідеї.
  3. Екологічність. Ми використовуємо тільки натуральні матеріали та безпечні для використання суміші.

Підкресліть Вашу індивідуальність з нами!

 

 

Ваш Life Decor

 

 

 

Всі результати пошуку