У венеціанській квартирі, спроектованій Жаком Гранжем, основна ванна кімната оздоблена мармуром Cremo Tirreno.


Барвистий мармур пережив мить. Дизайнери та домовласники заново відкрили рожевий Rojo Alicante, смарагдовий Empress Green і фіолетовий Calacatta Viola. Але не помиляйтеся: чорно-білий камінь нікуди не подівся.

Цінно з давніх часів, коли їх видобували для будь-якого каменю, від Римського форуму до мозаїчної підлоги в Помпеях, каміння основного чорного та основного білого кольору все ще зберігає величезну привабливість.

«Сьогодні ми бачимо ці дикі кольори з гіперпрожилками, які використовуються для великих, яскравих моментів, але чорно-білий нескінченно захоплює, і він також може бути великим і сміливим», – каже Ліндсі Белль Тайлер, креативний директор ABC Stone. в Нью-Йорку. «Навіть у стародавній Греції ми бачили сміливі геометричні візерунки, створені з чорно-білих кам’яних плиток».

кухня з чорно-білою шаховою підлогою та чорними стійками з білою мармуровою стільницею та сірими барними стільцями зі спинками та світло-блакитними шафами

Дуглас Фрідман

Мармурова підлога з чорно-білими смугами на замовлення в будинку в Каліфорнії від Мері Макдональд.

Він просто не отримує більшого контрасту, ніж чорно-білий камінь, використаний разом. «Буквально білий — це відсутність будь-якого кольору, а чорний — це присутність усіх кольорів», — каже Тайлер. «Тож разом ви отримаєте щось потужне». Це факт, який використовувався протягом багатьох часів, від перших архітекторів античності до сучасних дизайнерів, які продовжують знаходити нові винахідливі вираження матеріалу.

«У вас є чорно-біла шахова підлога, яка існує завжди і є класичним продуктом, але ми взяли цю концепцію та перетворили її на більш сучасну естетику», — каже Клаудія Афшар, представник Лос-Анджелеса. Дизайнер інтер’єру, який нещодавно змінив розташування, використовуючи два різних розміри прямокутників із чорного Меркурія та східного білого мармуру, щоб створити ефектну підлогу для ванної кімнати клієнта. «Це все ще позачасовий вигляд, але він набагато цікавіший».

Нью-йоркський архітектор Морріс Адджмі не забував про це . «Чорний і білий центрується повторно, а всі інші кольори добре виглядають на тлі одного чи іншого або обох разом», — каже він. В останніх проектах Adjmi розробив ванні кімнати з масивними білими мармуровими раковинами, встановленими на чорних плиткових стінах, і коридори з білою мармуровою мозаїчною підлогою, обрамленою візерунками, виконаними з чорного мармуру. Але він також охоплює інші кольори, які природні для цих типів каменю, особливо сірий у всіх його варіаціях.

чорно-біле фойє з чорними сходами зі столом і стільцями та білою мармуровою підлогою з чорними косими смугами

Міккель Ванг

Стіни фойє у Вашингтоні, округ Колумбія, від Келлі Вірстлер пофарбовані Глідденом у чорний онікс, а на підлозі візерунками з трьох різних чорно-білих мармурів.

«Білий може бути трохи сірим, а чорний може бути трохи коричневим», коли камінь виходить із-під землі, зауважує він, тому він часто вибирає ці кольори в інших елементах простору, таких як дерев’яні вироби чи бетонні підлоги. які забарвлюються подібного відтінку. «Це все ще виглядає класично, але додавання цього проміжного кольору може також допомогти йому відчути себе трохи свіжішим», – каже він.

Яким би способом ви не вирішили використати чорно-білий колір — створити традиційний інтер’єр, який виглядає таким же офіційним, як смокінг, створити суворо модерністське житло чи побудувати спокійний, гостинний простір, який обіцяє ставати лише кращим із віком — ця комбінація буде ніколи не виглядайте застарілими, тому що це стосується чогось більш фундаментального, ніж будь-який тренд чи стиль. «Це добро і зло, світлотінь», — каже Аджмі. «Він представляє всі істотні атрибути нашої істоти». 

Додати коментар